Wyposażenie przy bliźniakach

Wygodne wyposażenie dla niemowląt bardzo ułatwi codzienne życie. Wielu rodziców uważa, że jedno łóżeczko przedzielone na pół jakimś domowym sposobem jest bardzo praktyczne na okres pierwszych paru miesięcy, dopóki nie urosną i nie staną się bardziej ruchliwe. Łóżeczka, które podnoszą się na sprężynach do dowolnej wysokości, nie wymagają ciągłego schylania się i zaoszczędzają wiele energii, gdyż można na nich przewijać i ubierać niemowlęta.

W dwupoziomowym mieszkaniu ogromnym udogodnieniem okażą się dodatkowe łóżeczka i schowki na rzeczy niemowlęce potrzebne w ciągu dnia, co zlikwiduje ciągłe bieganie po schodach. Wiele rzeczy z wyposażenia niemowlęcego można wypożyczyć, można także kupić taniej rzeczy używane.

Bardzo przydatny jest szpitalny stolik na kółkach, czy zwykły barek na kółkach, zwłaszcza gdy można na nim ułożyć sporo pieluszek, koszulek i kaftaników, prześcieradełek itd. Można nim swobodnie jeździć od łóżeczka do łóżeczka i z pokoju do pokoju.

Podwójny wózek niemowlęcy nie mieści się zwykle w normalnych drzwiach, nie mówiąc o tym, że dwoje niemowląt śpiących tak blisko siebie może już po kilku miesiącach przeszkadzać sobie nawzajem. Z drugiej strony, przez pierwsze kilka miesięcy podwójny wózek bywa bardzo użyteczny. Podwójny wózek, w którym niemowlęta siedzą do siebie plecami, przechodzi bez trudu przez każde drzwi. Przydadzą się dwa kosze niemowlęce do samochodu. Dwa leżaczki niemowlęce są niezbędne.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>